15 sierpnia 2022

Konferencje

SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA | ONLINE | 18.08.2022

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnej już edycji konferencji Szpitale i Obiekty Służby Zdrowia, która odbędzie się tym razem 18 sierpnia 2022 roku  od 10:00 do 13:00 w formule online. Konferencja zatytułowana będzie "Ważne aspekty przy projektowaniu i rozbudowie obiektów ochrony zdrowia - Nowoczesny Szpital po Covid19". 

Budownictwo medyczne - skuteczne prowadzenie inwestycji w projektach dla służby zdrowia.  Konferencja  dla Architektów, Projektantów, Wykonawców Dyrektorów Szpitali/ Klinik w tym Szpitali Uniwersyteckich Kierowników Pionów Medycznych, Finasowych i Administracyjno-Technicznych Placówek Medycznych, Działów IT, Stacji PSSE, Rzeczoznawców sanitarno-higienicznych, Rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz specjalistów zawodowo związanych z budową, modernizacją i zarządzaniem obiektami medycznymi 

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu konferencji Szpitale  i Obiekty Służby Zdrowia. Kolejna z zaplanowanych na ten rok konferencji odbędzie się 18 sierpnia 2022 - czwartek - w formule online.

Stacjonarnie event odbędzie się w Warszawie w na 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program wydarzenia i rejestracja dostępne pod linkiem: szpitale-i-obiekty-sluzby-zdrowia-2022

Przeczytaj również: