O nas

Witamy w pierwszym na rynku serwisie o inwestycjach w sektorze medycznym. To kompendium inwestycji w placówkach medycznych w całej Polsce. Można tu znaleźć historie dobrze zarządzanych szpitali, zakupów najnowocześniejszego sprzętu i modernizowania oddziałów.

Czy inwestycje w szpitalach są potrzebne? Bardzo często okazują się wręcz konieczne, wymuszają je bowiem wymogi standardów technicznych Unii Europejskiej, a także podnoszenie konkurencyjności. W serwisie przyglądamy się wszystkim tym aspektom i pokazujemy kompleksowo tematy związane z inwestycjami medycznymi, a więc:

- informujemy o większości inwestycji medycznych w Polsce,
- pomagamy zdobyć środki na inwestycje,
- opowiadamy historie szpitali, które je przeprowadziły – m.in.  zakupiły najnowocześniejszy sprzęt, zmodernizowały oddział 

O rozwoju poprzez inwestycje

Portal powstał z potrzeby informowania o dynamicznie zmieniającej się sytuacji służby zdrowia w Polsce. W ostatnich latach w kraju wiele się zmieniło, co roku szpitale inwestują miliony złotych w remonty infrastruktury, nowy sprzęt i technologie medyczne. Tym samym poprawiają się komfort i jakość świadczonych usług. Jednocześnie postęp techniczny w tej dziedzinie jest bardzo szybki, a wymagania ciągle rosną. Aby nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, konieczny jest nieustanny rozwój, właśnie poprzez przemyślane i dobrze zaplanowane inwestycje.

Portal tworzony przez ekspertów

Dlatego medinwestycje.pl to kompendium informacji o planowanych i zakończonych inwestycjach w placówkach medycznych, nowoczesnych rozwiązaniach medycznych oraz zagadnieniach finansowo-prawnych. To także miejsce wymiany doświadczeń osób z branży, angażujące środowiska medyczne, samorządowe i biznesu.

Zapraszamy do śledzenia informacji o rozwoju usług medycznych w Polsce, a także do kontaktu przedstawiając historię swojego szpitala.

MEDinwestycje.pl dokłada wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. www.medinwestycje.pl wpisane są do rejestru dzienników i czasopism pod numerem rejestru 1498.