12 maja 2021

Konferencje

Szpitale i obiekty służby zdrowia 2021 v.6 | ONLINE | 19.05.2021

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji ON-LINE (SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021) w temacie zarządzania i bezpiecznego prowadzenia inwestycji medycznych podczas Covid19, a także nowych wymagań jakie staną przed projektantami i wykonawcami obiektów medycznych. Konferencja odbędzie się w dniu  19 maja 2021 o godz. 10.00.

Skuteczne zarządzanie projektem i  infrastrukturą techniczną ma kolosalne znaczenie w globalnym spojrzeniu na szpital czy placówkę medyczną i bez sprawnego działania tzw. pionu technicznego niemożliwe jest efektywne funkcjonowanie obiektu medycznego. Pandemia każe także podejść inaczej do wcześniej stosowanych założeń i rozwiązań. Poruszymy w jednym czasie i miejscu szereg zagadnień  z jakim wyzwaniem wiąże się budowa lub modernizacja obiektu medycznego na przykładzie kilku wybranych inwestycji szpitalnych. Pokażemy również kilka rozwiązań, które na trwałe wpiszą się w realizację inwestycji w przyszłości, gdzie o efekcie końcowym oprócz współpracy architektów i personelu medycznego oraz ich wykonawców dużą rolę bardziej niż kiedykolwiek odgrywać będą kwestie bezpieczeństwa mające wpływ na sprawne funkcjonowanie szpitala i placówki medycznej.

Nie zabraknie też tematów w obszarze zagadnień związanych z rolą infrastruktury technicznej, aparatury medycznej, bezpieczeństwa sanitarnego i epidemiologicznego oraz wyposażenia obiektów ochrony zdrowia w dobie pandemii "koronawirusa".

Rejestracja i więcej informacji dostepne na stronie: SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021 vol.6 

Przeczytaj również: