2 grudnia 2021

Konferencje

Zapisy do MEDmeetsTECH#12 wciąż trwają!

Rozwój obszaru mHealth w Polsce, nowe technologie w telepsychiartii oraz projektowanie nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej – to tylko część zagadnień, na których skupią się uczestnicy MEDmeetsTECH#12. Wydarzenie odbędzie w Warszawie już 9 grudnia br. Zapisy dla chętnych wciąż trwają.

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej - zarówno stacjonarnie jak i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar #mHealth. Konferencja jest podzielona na cztery sesje tematyczne. Spotkanie zapoczątkuje sesja: „Trendy”, podczas której omówiona zostanie przyszłość branży MEDTECH w kontekście obszaru mHealth. Eksperci przestawią też przykłady nowych technologii i rozwiązań z obszaru psychiatrii oraz nowoczesne strategie komunikacji w branży farmaceutycznej. Z kolei w trakcie sesji: „Innowacje w farmacji i zdrowiu” uczestnicy wydarzenia będą dyskutować m.in. o tym w jaki sposób nowe technologie zmieniają krajobraz diagnostyki i terapii oraz w jaki sposób kultura innowacji wzmacnia opiekę zdrowotną i poprawia wyniki terapeutyczne. W ramach tego bloku tematycznego omówione zostaną także przykłady rozwiązań e-Health, mających zastosowanie w diagnostyce i leczeniu zaburzeń lipidowych. Sesję zakończy prezentacja przedstawiająca praktyczne rozwiązania wpierające pacjentów przy użyciu rozwiązań Digital Health. Na tym jednak nie koniec. Na ten dzień zaplanowano również debatę – „Jakie obszary rynku medycznego najpilniej potrzebują wsparcia/udziału technologii medycznych w opiece nad pacjentem. Dostępność technologii, finansowanie, wpływ na system oraz pacjenta”, w której udział wezmą: 

  • dr hab. n. med. Dorota Makarewicz – Zastępca Dyrektora Wydziału Nauki i Finansowania Projektów Agencji Badań Medycznych
  • Piotr Węcławik – Dyrektor Departamentu Innowacji Ministerstwa Zdrowia
  • lek. Małgorzata Ponikowska
  • Marek Paluch – Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka
  • Karolina Tądel – HealthTech Project Manager DiveInData.

Prezentacje medycznych startupów

Stałym elementem cyklu konferencji MEDmeetsTECH są prezentacje startup’ów. Tak stanie się również i tym razem. Do sesji tej zakwalifikowało się w sumie 8 startupów medycznych – zgodnie z przyjętymi zasadami, każdy przedstawiciel firmy otrzyma pięć minut na prezentację nowego rozwiązania/produktu. 

Chcesz wziąć udział w konferencji?  Zarejestruj się na  www.medmeetstech.com

Przeczytaj również: