7 kwietnia 2021

Konferencje

Reha INNOVATIONS Prolog | ONLINE | 17.04.2021

Leczenie depresji i stanów lękowych za pomocą wirtualnej rzeczywistości, stymulacja odporności organizmu poprzez oswajanie zimna, wibroterapia jako skuteczna metoda walki z bólem czy innowacyjne formy odnowy biologicznej – to jedne z wielu tematów, które zostaną poruszone 17 kwietnia 2021 r. podczas konferencji online Reha INNOVATIONS Prolog.

Celem organizowanego przez Targi w Krakowie Sp. z o.o., Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii i Zdrowia oraz FizjoCoach wydarzenia, jest propagowanie wiedzy i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jakie niesie dzisiejsza rehabilitacja i medycyna wśród fizjoterapeutów, lekarzy i inżynierów biomedycznych. Spotkanie obejmie tematykę: ortopedii, diagnostyki i terapii, wellness i odnowy biologicznej, fizjologii, profilaktyki oraz innowacji w rehabilitacji. 

Udział w konferencji potwierdziło kilkunastu cenionych w Polsce i na świecie ekspertów, którzy opowiadać będą o najnowszych trendach, innowacjach oraz odpowiedzą na pytania dotyczące przyszłości branży fizjoterapeutycznej. Wśród zaproszonych gości spotkamy m.in. Valerjana Romanovskiego kilkukrotnego rekordzistę Księgi Guinessa, który stale przesuwa granice, testując organizm w najtrudniejszych warunkach. W wypowiedziach podkreśla, że najważniejsza jest znajomość swojego organizmu i nawiązanie właściwej relacji z ciałem. O wpływie niskich temperatur i wysiłku fizycznego na wskaźniki morfologiczno-reologiczno-biochemiczne krwi porozmawiamy z dr. hab Anetą Teległów, prof. AWF w Krakowie. Temat ten będzie ciekawy nie tylko dla lekarzy, ale i wszystkich osób, które w tym roku pokochały morsowanie. Wiedzą podzielą się przedstawiciele kluczowych dla branży rehabilitacyjnej firm m.in.: Meden Inmed, Koordynacja, Technomex, oraz eksperci  m.in. z Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Centrum Terapii Kręgosłupa we Wrocławiu.

Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie https://rehainnovations.pl/pl/konferencja.html

Udział jest bezpłatny, wystarczy się jedynie zarejestrować. 

W przyjemnej atmosferze, w branżowym gronie porozmawiamy o wyzwaniach, z którymi mierzy się obecnie branża, a także będzie to zapowiedź zaplanowanych na 10-11 września 2021 r. w EXPO Kraków Targów Reha INNOVATIONS.

Przeczytaj również: