20 maja 2022

Sprzęt i Innowacje

LUX MED Ubezpieczenia wprowadza ofertę opieki szpitalnej

LUX MED Ubezpieczenia, ubezpieczyciel należący do Grupy LUX MED wprowadził na rynek innowacyjny produkt, jakim jest Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED – Pełna Opieka. Nową usługę promuje kampania reklamowa pod hasłem: "Odetchnij – zadbamy o Ciebie”, realizowana obecnie na kanałach VOD, w radio, mediach społecznościowych i Google. 

Ubezpieczenie Szpitalne LUX MED – Pełna Opieka to pierwsza na rynku polisa 

„All risk”, która zapewnia opiekę szpitalną w szpitalach Grupy LUX MED oraz starannie dobranych szpitalach partnerskich. Obejmuje całość leczenia: od diagnostyki szpitalnej, przez zabiegi planowe, pomoc w nagłych przypadkach, aż po rehabilitację poszpitalną i przegląd zdrowia. Wyróżnikiem oferty jest Koordynator Opieki Szpitalnej, który wspiera i prowadzi pacjenta od momentu zgłoszenia, przez cały proces leczenia w szpitalu. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie procedury z danych obszarów medycznych, poza wyraźnie wskazanymi wyjątkami.

Odetchnij z LUX MED Ubezpieczenia 

- Hasło kampanii ubezpieczyciela z Grupy LUX MED  to „Odetchnij – Zadbamy o Ciebie”. W kreacjach pokazaliśmy sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Mowa tutaj o konieczności leczenia w szpitalu w związku z nagłym i nieprzewidzianym pogorszeniem stanu zdrowia, ale też planowaną operacją czy porodem. Pokazujemy unikalne benefity Ubezpieczenia Szpitalnego LUX MED – Pełna Opieka – dostęp do kompleksowego leczenia w komfortowych szpitalach oraz kompleksową opiekę i koordynację leczenia, dzięki którym pobyt w szpitalu nie musi być stresujący  – powiedział Paweł Masiukiewicz, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Grupy LUX MED. 

Kampania wystartowała w kwietniu i potrwa do końca czerwca. Jest realizowana na platformach VOD, w radio, mediach społecznościowych oraz w sieci Google.

Spoty reklamowe dostępne są na kanale Grupy LUX MED na YouTube.pl.

Najważniejsze informacje o kampanii: 

  • Strategię i kreację przygotowała Agencja OS3
  • Planowanie i zakup mediów: Agencja Lato
  • Spoty reklamowe wyreżyserował Kuba Bujas 
  • Produkcja spotów: Lemon
  • Działania PR: 38 Content Communication 

LUX MED Ubezpieczenia to marka ubezpieczyciela LMG Försäkrings z siedzibą w Sztokholmie, który działa w Polsce poprzez oddział LMG Försäkrings AB i jest powiązany z grupą kapitałową LUX MED.

Spółka oferuje ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych. Oferta ubezpieczyciela to m.in. Ubezpieczenie Ambulatoryjne, umożliwiające korzystanie z szerokiego zakresu opieki medycznej. Ubezpieczenie leczenia poważnych zachorowań za granicą Best Help – polisa umożliwia wysokospecjalistyczne leczenie w renomowanych szpitalach na całym świecie. Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED Panaceus tzw. polisa lekowa, która zabezpiecza konieczność zakupu leków na codzienne przypadłości, ale także na okoliczność chorób przewlekłych i ciężkich schorzeń. 

Przeczytaj również: