31 maja 2023

Konferencje

Forum Menedżerów Służby Zdrowia | Rzeszów | 22.06.2023

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na prestiżowe wydarzenie - Forum Menedżerów Służby Zdrowia, które odbędzie się 22 czerwca w Rzeszowie. To kolejna edycja wydarzenia poświęconego innowacjom, nowoczesnym rozwiązaniom i wyzwaniom związanych z sektorem ochrony zdrowia.

Jest to jedno z najważniejszych spotkań dla liderów sektora medycznego, które skupia się na prawie, innowacjach, nowoczesnych rozwiązaniach i wyzwaniach związanych z zarządzaniem opieką zdrowotną. Tegoroczna edycja będzie miejscem wymiany poglądów, prezentacji najlepszych praktyk oraz inspirujących dyskusji na temat przyszłości ochrony zdrowia.

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Grein zlokalizowanym przy al. Rejtana 1 w Rzeszowie. Forum przyciąga najważniejszych liderów i ekspertów z całego kraju, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny oraz unikalne możliwości nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Podczas konferencji, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach oraz prezentacjach prowadzonych przez renomowanych ekspertów i praktyków z dziedziny medycyny, ekonomii i zarządzania. Tematyka konferencji obejmuje m.in. strategie zarządzania, technologie informatyczne w służbie zdrowia, efektywność kosztowa oraz innowacje w opiece nad pacjentem. Dodatkową atrakcją będzie część wystawowa, gdzie uczestnicy mają okazję zapoznać się z produktami i usługami, które pomogą w rozwoju placówki. 

Aby uzyskać więcej informacji oraz zarejestrować się, prosimy odwiedzić stronę internetową wydarzenia: www.fmsz.com.pl. 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy jak najszybsze zgłoszenia.

Przeczytaj również: