12 kwietnia 2021

Konferencje

Choroby nowotworowe – profilaktyka, diagnostyka i leczenie | Poznań/ONLINE | 28.04.2021

Choroby nowotworowe są drugą co do częstości, po chorobach układu krążenia, przyczyną zgonów w krajach Unii Europejskiej. Jedną z szans na zmianę tej sytuacji jest zwiększenie częstości przypadków wykrycia choroby na wczesnym etapie jej rozwoju. Osiągnięcie tego celu jest możliwe m.in. poprzez lepsze zrozumienie i pogłębienie wiedzy na temat chorób nowotworowych. Niewątpliwie ważne jest skuteczne leczenie wszystkich przypadków, niezależnie od zdiagnozowanego stadium zaawansowania. Pomimo wielu sukcesów na tym polu, konieczne jest ciągłe pogłębianie wiedzy, jak również poszukiwanie nowych i efektywnych sposobów leczenia. Zapraszamy do wspólnej dyskusji, podzielenia się doświadczeniami i zgłaszania prac poruszających zagadnienia związane z chorobami nowotworowymi.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Choroby nowotworowe – profilaktyka, diagnostyka i leczenie” to wydarzenie, którego celem jest zgromadzenie w jednym miejscu badaczy naukowo zajmujących się chorobami nowotworowymi. Podczas Konferencji będziemy poruszać tematy związane z kancerogenezą, diagnostyką i leczeniem nowotworów oraz nowymi substancjami o właściwościach przeciwnowotworowych. Konferencja kierowana jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz lekarzy zajmujących się szeroko rozumianą problematyką chorób nowotworowych. 

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja trwa do 20 kwietnia 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.konferencja-chorobynowotworowe.pl/

KONTAKT: kontakt@konferencja-oze.pl +48 733 933 083

Przeczytaj również: