12 maja 2022

Konferencje

Akademia Managera Ochrony Zdrowia już za kilka dni – zostały ostatnie bilety na konferencję w Warszawie!

Już 19 i 20 maja 2022 roku w Warszawie odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń dedykowane właścicielom, dyrektorom, managerom oraz osobom zarządzającym placówkami medycznymi.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: https://konferencja.amoz.edu.pl/

Na kilka dni przed rozpoczęciem konferencji organizatorzy przygotowali nie lada niespodziankę. Z hasłem: AMOZ%LAST można zakupić biletów aż -35% taniej! Udział w wybranym dniu wydarzenia zamiast 320 zł, kosztuje zaledwie 208 zł. Promocja trwa do 15.05 lub wyczerpania puli biletów. Wystąpi 17 ekspertów w branży, w tym z Comarch Healthcare, Centrum e-Zdrowia, Mazowieckiego Biura Rozliczeń Kontraktów, czy Domu Lekarskiego. 

Wśród poruszanych tematów znajdą się: 

 • Rozwiązania na Polski Ład – przewodnik podatkowy dla branży medycznej
 • Cyfrowa transformacja w placówkach medycznych – boty głosowe, telemedycyna, dobre praktyki wdrożeń. 
 • Elektroniczna dokumentacja medyczna w praktyce
 • Siła Customer Experience, czyli jak zachwycić pacjenta obsługą w placówce
 • Dofinansowania dla placówek medycznych
 • Skuteczne pozyskiwanie i rozliczanie kontraktów w ramach NFZ
 • Piątka z marketingu. Recepta na sukces w promocji usług medycznych

Równolegle wydarzenie będzie transmitowane online dla uczestników, którzy nie mogą wziąć udziału w spotkaniu na żywo i wybiorą dostęp zdalny do wydarzenia. 

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ: https://www.youtube.com/watch?v=XIe8oeE-3Lg&t=4s 

Na gości wydarzenia czeka na szereg dodatkowych bonusów w postaci voucherów na bezpłatne audyty i konsultacje oraz przestrzeń na swobodny networking podczas wieczornego bankietu. Każdy uczestnik otrzyma również imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.  

Do wyboru aż 4 pakiety:

 • pakiet ONLINE (Bilet na 2-dniową konferencję online wraz z 30-dniowym dostępem do nagrań prelekcji. Voucher na bezpłatne konsultacje oraz imienny certyfikat uczestnictwa);
 • pakiet SINGLE (Bilet na 1 wybrany dzień konferencji wraz z 30-dniowym dostępem do nagrań prelekcji, vouchery na bezpłatne konsultacje oraz imienny certyfikat uczestnictwa)
 • pakiet KONFERENCJA (Stacjonarne uczestnictwo w 2-dniowej konferencji wraz z lunchem w trakcie trwania wydarzenia oraz przerwami kawowymi. 30-dniowy dostępem do nagrań prelekcji, vouchery na bezpłatne konsultacje oraz imienny certyfikat uczestnictwa);
 • pakiet VIP (Pełny udział w 2-dniowej konferencji (przerwy kawowe, lunch), 30-dniowy dostępem do nagrań prelekcji wraz z certyfikatem imiennym oraz voucherami na bezpłatne konsultacje eksperckie. W pakiecie otrzymasz dodatkowo udział w kolacji branżowej wraz z open barem podczas jej trwania, dostęp do video z konferencji AMOZ V oraz nagrania szkoleń eksperckich w ramach biblioteki webinarów szkoleniowych).

Dla niezdecydowanych polecamy obejrzeć relację z poprzedniej edycji wydarzenia: Akademia Managera Ochrony Zdrowia AMOZ - Akademia Managera Ochrony Zdrowia | Facebook

Przeczytaj również: