4 maja 2020

Konferencje

V Kongres Wyzwań Zdrowotnych Online | 14 maja - 14 lipca 2020

V Kongres Wyzwań Zdrowotnych, łącznie z wydarzeniami towarzyszącymi, przenosi się do internetu. Kilkadziesiąt debat, wykładów i prezentacji odbędzie się w sposób zdalny. Transmisje i relacje obszernego programu realizowane będą w terminie od 14 maja do 14 lipca 2020 r.

Dotychczasowe zainteresowanie V Kongresem Wyzwań Zdrowotnych oraz pandemiczna rzeczywistość, w której się znaleźliśmy, mobilizują nas do działania i podjęcia wyzwania organizacji w nowej formule.

Na program V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Online składa się ponad 60 sesji, wykładów i prezentacji w sześciu głównych blokach tematycznych obejmujących: politykę zdrowotną, finanse i zarządzanie, terapie, nowe technologie, e-zdrowie i edukację. Ideą przewodnią Kongresu – zgodnie z nazwą – są wyzwania, zarówno terapeutyczne, stojące przed specjalistami w poszczególnych dziedzinach medycyny, jaki i organizacyjno-finansowe, którym sprostać muszą decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

Wykorzystując dostępne technologie do telekonferencji, udział w wydarzeniu wezmą przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, uczelni medycznych, organizacji i samorządów zawodowych działających w ochronie zdrowia, a także konsultanci krajowi w różnych dziedzinach medycyny, prezesi towarzystw naukowych, menedżerowie szpitali i podmiotów współpracujących z sektorem medycznym, eksperci, przedstawiciele organizacji pacjentów.

Wydarzenia towarzyszące V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych:

III Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC)

Rozstrzygnięcie plebiscytu „Zdrowy Samorząd”

Wręczenie nagród w konkursie Start-Up-Med

Uroczystość przyznania nagród Animus Fortis (Mężny Duch)

 

V Kongres Wyzwań Zdrowotnych odbywać się będzie poprzez stronę internetową wydarzeniawww.hccongress.pl, w portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i infodent24.pl oraz portalsamorzadowy.pl. Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem, a relacje z sesji będą publikowane i agregowane w ogólnodostępnej sekcji serwisu rynekzdrowia.pl.

Więcej:
 www.hccongress.pl

 

Przeczytaj również: