15 kwietnia 2024

Inwestycje

Nowa Poradnia Kardiologiczna na NFZ w Bełchatowie

Grupa American Heart of Poland, w dążeniu do zapewnienia kompleksowej opieki kardiologicznej dla mieszkańców Bełchatowa i okolic, otworzyła nową Poradnię Kardiologiczną. Poradnia zajmuje się diagnostyką kardiologiczną oraz leczeniem schorzeń sercowo-naczyniowych. Poradnia działa również na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. 

Nowo otwarta poradnia kardiologiczna znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 62, o zdrowie pacjentów dbają wysoko wykwalifikowani kardiolodzy. Oprócz konsultacji lekarskich, w poradni dostępne są również różnorodne badania diagnostyczne, w tym ultrasonografia serca (echokardiografia), elektrokardiografia (EKG), próby wysiłkowe oraz badania holterowskie, co pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia serca i szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Poradnia Kardiologiczna w Bełchatowie czynna jest trzy razy w tygodniu, zapewniając pacjentom elastyczność w umawianiu wizyt. Godziny przyjęć zostały dostosowane do potrzeb pacjentów, umożliwiając wizyty zarówno w godzinach porannych (9:00 - 15:00), jak i popołudniowych (jeden raz w tygodniu od 14:00 do 19:00).

Aby skorzystać z konsultacji lekarza specjalisty, należy zarejestrować się pod numerem telefonu: 609 456 656 lub za pośrednictwem numerów stacjonarnych: 44 715 97 00, 44 7159716, 44 7159717. Nasz personel jest gotowy, by odpowiedzieć na Państwa pytania i umówić dogodny termin wizyty.

Grupa American Heart of Poland kontynuuje swoją misję zapewnienia kompleksowej opieki kardiologicznej dla pacjentów Bełchatowa i okolic.

Grupa American Heart of Poland w ramach kontraktu z NFZ prowadzi Uzdrowisko Ustroń, 77 oddziałów, w tym 20 kardiologicznych, 2 chirurgii naczyniowej, 4 ośrodki rehabilitacyjne, 22 przychodnie, punkty diagnostyczne i laboratoryjne zlokalizowane niemal w całej Polsce.

Przeczytaj również: