17 lutego 2020

Konferencje

VI Warszawskie Seminarium UroRadioOnkologii | Warszawa | 20 czerwca

W imieniu organizatora – firmy Smart Medical Pharmaceutical Consultations – serdecznie zapraszamy do udziału w VI Warszawskim Seminarium UroRadioOnkologii, które odbędzie się 20 czerwca 2020 roku w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie (ul. Komitetu Obrony Robotników 24).

Wydarzenie po raz kolejny zgromadzi lekarzy urologów, radiologów, radioterapeutów, onkologów oraz lekarzy rodzinnych. 

Podczas tegorocznego spotkania prelegenci opowiedzą między innymi o onkouroekonomii, losach pacjentów z rakiem nerki w Polsce (co dzieje się z nimi po wyjściu od urologa, kiedy spotykają się z onkologiem, jaką mamy propozycję opieki koordynowanej), leczeniu pacjentów z rakiem prostaty czy o immunoterapii w raku pęcherza. Oprócz wykładów przewidziano również część warsztatową z badań obrazowych w uroonkologii, a podczas uroczystego otwarcia zostaną wręczone statuetki za najlepszą pracę w dziedzinie uroonkologii w 2019, dla najbardziej wpływowej osoby w uroonkologii w 2019 oraz dla najlepszej firmy za innowacje w uroonkologii.

VI_Warszawskie_Seminarium_UroRadioOnkologii

Konferencja planowana jest jako  spotkanie interdyscyplinarne, w którym  nie ma wykładowców i uczestników. Każdy ma głos, każdy może podzielić się uwagami oraz doświadczeniem. Na seminarium poruszona zostanie różna, ale niezmiennie bardzo ważna tematyka. Obejmie ono zarówno wykłady, dyskusje eksperckie, jaki i debaty nad trudnymi przypadkami oraz warsztaty. 

Pełen program znajduje się na stronie: https://www.debaty-zdrowie.pl/uroradioonkologia/

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Przeczytaj również: