29 kwietnia 2021

Konferencje

Wirtualna konferencja MEDmeetsTECH | ONLINE | 20.05.2021

Podczas najbliższej edycji MEDmeetsTECH online, 20 maja 2021 roku międzynarodowi eksperci opowiedzą o rosnących możliwościach na rynku cyfrowych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia.

Wyjątkowe sesje: Trendy oraz jak podejść do ekspansji na rynku USA – będą dominowały podczas wiosennej, 11 edycji MEDmeetsTECH pod hasłem Digital Health International.

W sesji trendy Henrique Martins były co-chair eHealth Network przy Komisji Europejskiej opowie o międzynarodowych trendach w cyfrowych rozwiązaniach zdrowotnych, natomiast Piotr Jankowski, wybitny kardiolog z Krakowa zaprezentuje potencjał cyfrowych rozwiązań w profilaktyce i leczeniu chorób przewlekłych. Niezwykle interesująco zapowiada się główna sesja konferencji zatytułowana USA, która rozpocznie wykład eksperta w globalizacji innowacyjnych rozwiązań Marka Stimpfig’a z Phoenix o tym, dlaczego warto rozważyć wejście na rynek amerykański. Następnie zostaną przedstawione możliwości rozwoju dla firm z obszaru medtech i biotech oraz zaprezentowany zostanie potencjał rynku USA w zakresie możliwości adopcji innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dedykowanych dla obszaru ochrony zdrowia. Pełen program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej: https://medmeetstech.com/may2021

Nie zabraknie również debaty o potrzebach w zakresie przyspieszenia adopcji cyfrowych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia, w której dyskutować będą Dorota Makarewicz z Agencji Badań Medycznych, Aniela Hejnowska z IQVIA, Marcin Koprowski z Roche, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia oraz PZU Zdrowie.

Najbliższe wydarzenie w formule online po raz kolejny zgromadzi lekarzy, naukowców, przedsiębiorców, startupowców oraz inwestorów. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać międzynarodowe trendy, zrozumieć perspektywę i możliwości na rynku US oraz poznać najlepiej rokujące startupy medyczne. W tym roku zapowiada się niezwykle ciekawie sesja prezentacji startupów, a zgłoszenia do niej napłynęły z wielu różnych krajów.

Więcej informacji:https://medmeetstech.com/may2021

Kontakt:
Janusz Kowalski
jkowalski@medmeetstech.com
tel. 606 83 43 68 

Przeczytaj również: