11 grudnia 2023

Konferencje

Ogólnopolski Kongres "Menedżer w Służbie Zdrowiu" | Łódź | 25.01.2024

Z przyjemnością  zapraszamy do udziału w czwartej edycji Ogólnopolskiego Kongresu "Menedżer w Służbie Zdrowiu", który odbędzie się 25 stycznia w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 145.

Program kongresu został starannie opracowany, obejmując równoległe bloki tematyczne dostosowane do różnorodnych placówek oraz indywidualnych potrzeb uczestników. Prezentowane tematy obejmują obszary takie jak inteligencja etyczna w zarządzaniu, rozwój prywatnych placówek medycznych, nowoczesne placówki i zadowoleni pacjenci, wyzwania społeczno-środowiskowe i organizacyjne w kontekście ESG, aktualne programy unijne, wymagania prawne z zakresu ochrony środowiska, optymalizacja lejka sprzedażowego, standardy rozmów z pacjentami, strategie zarządzania sytuacjami kryzysowymi, innowacyjność produktu w jednostkach medycznych, oraz wiele innych.

Prowadzący prezentacje to doświadczeni trenerzy biznesu, specjaliści prawnicy, doradcy biznesowi, przedstawiciele Centrum E-Zdrowia, eksperci w sprzedaży usług medycznych, praktycy zarządzania placówką medyczną, twórcy wizerunku centrum medycznego oraz inni renomowani profesjonaliści związani z branżą zdrowia.

Szczegóły i pełny program znajdują się pod adresem: https://mcbkonferencje.pl/konferencje;8;218;1 

Przeczytaj również: