8 listopada 2021

Inwestycje

Kolejna placówka dołącza do Grupy Centrum Medycznego CMP

2 listopada do Grupy dołączył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – DR BRANKOWSKA. Tym samym w skład Grupy Centrum Medycznego CMP wchodzi już 18 oddziałów na terenie Warszawy i okolic, a przejęcie kolejnych miejsc wpisuje się w przyjętą strategię systematycznego rozwoju Centrum Medycznego CMP.

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr Brankowska jest prywatną przychodnią, zlokalizowaną na warszawskim Mokotowie. 

Placówka zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z obszaru ginekologii, endokrynologii i położnictwa, a także kardiologii, gastrologii, andrologii, diabetologii i interny. Przychodnia specjalizuje się również w zakresie diagnostyki USG oraz analiz medycznych. Gabinety wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który zapewnia leczenie i diagnostykę na poziomie aktualnie obowiązujących standardów medycznych.

Dołączenie do Grupy Centrum Medycznego CMP placówki istniejącej na rynku od wielu lat, którą tworzą najwyższej klasy specjaliści jest dla Centrum Medycznego CMP dużym wyróżnieniem. Głęboko wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć bardzo wiele w dziedzinie ochrony zdrowia naszych Pacjentów, a bliska kooperacja będzie kolejnym etapem w rozwoju obu organizacji. 

Lecznica będzie działała pod własnym brandem – NZOZ Dr Brankowska. Dotychczasowe zasady działania przychodni, jej profil oraz orientacja na świadczenie najwyższej jakości porad i konsultacji medycznych w miłej i intymnej atmosferze nie ulegną zmianie. Liczymy na kontynuację i utrzymanie dotychczasowych relacji z Pacjentami.

Sieć, która stawia na rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób. Aktualnie w skład grupy wchodzi 17 placówek, a przychodnia przy Gagarina będzie 18-tą placówką w portfolio Grupy. 

Włączenie NZOZ DR BRANKOWSKA do rodziny CMP jest kolejnym krokiem w naszym rozwoju, związanym z pozyskiwaniem nowych placówek, co zostało zintensyfikowane w maju br. przejęciem trzech przychodni w warszawskim Ursusie. Stale poszukujemy nowych lokalizacji i prowadzimy rozmowy na terenie całego kraju. Pracujemy też nad podwyższaniem jakości świadczonych przez nas usług oraz poszerzaniem oferty – komentuje Paweł Walicki Prezes Zarządu Centrum Medycznego  CMP.

Otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych Pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP. Rozwojowi sieci towarzyszy ulepszanie pakietu świadczeń, podwyższanie kompetencji pracowników oraz wprowadzanie nowych, unikalnych specjalizacji. 

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 18 oddziałów na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek i Józefosławia. Jest polską, rodzinną firmą, która powstała w 2002 roku. Jej misją jest dostosowanie się do potrzeb Pacjentów i ich zaspokojenie, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku i rozwój oferty biznesowej. CMP oferuje prywatną opiekę specjalistyczną, a także realizuje wizyty z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stałe współpracuje z ok. 400 podwykonawcami na terenie całej Polski i ok. 500 specjalistami. Opieką lekarską w CMP objętych jest ok. 650 000 Pacjentów, którzy realizują ponad 40 000 wizyt miesięcznie. Od 2019 r. firma prowadzi badania kliniczne m.in. w zakresie leczenia grypy czy chorób z obszaru pulmonologii, kardiologii i ginekologii, a obecnie również leków na COVID-19.

Przeczytaj również: