20 września 2021

Konferencje

Kliniki.pl Rating Index – Gala wręczenia dyplomów już wkrótce

Już 25 września 2021 r. serwis Kliniki.pl po raz drugi w swojej historii wręczy dyplomy placówkom medycznym najlepiej ocenionym w rankingu Kliniki.pl Rating Index. To najbardziej obiektywne w Polsce zestawienie klinik, oparte na ocenach i opiniach, jakie pozostawiają pacjenci w Internecie.

Kliniki.pl to innowacyjna platforma łącząca pacjentów z prywatnymi placówkami, gabinetami lekarskimi i kosmetycznymi oraz ośrodkami rehabilitacji. W bazie znajduje się ponad 1200 polskich placówek medycznych oraz 6000 lekarzy. Serwis umożliwia porównanie ofert dostępnych w nim ośrodków, obejrzenie zdjęć wykonanych przed i po zabiegu, jak również zapisanie się na konsultację specjalistyczną czy konkretną procedurę medyczną. Dla pacjenta to szybki sposób na wybranie najlepszej dla niego oferty, zaś dla kliniki – szansa na pozyskanie większej liczby klientów.

Aby wybór placówki był dla osób zainteresowanych jeszcze prostszy, portal opracował ranking Kliniki.pl Rating Index. Unikalna konstrukcja zestawienia uniemożliwia manipulację wynikami, ponieważ ocena każdej kliniki jest średnią wyciągniętą z opinii pozostawionych przez pacjentów w Google, na Facebooku, portalu Kliniki.pl oraz Znanym Lekarzu. W tym roku Gala Kliniki.pl Rating Index będzie mieć miejsce w neorenesansowym pałacu w Ksawerowie pod Łodzią. Oprócz uroczystego rozdania dyplomów w planach są także warsztaty kulinarne oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zależy nam także na tym, aby stale udoskonalać ranking Kliniki.pl Rating Index. Chcemy, żeby polscy pacjenci kierowali się nim podczas wyboru ośrodka medycznego i aby większość klinik w Polsce posiadała w nim swoją ocenę. Nieustannie dążymy do tego, aby być największą w kraju platformą prezentującą ofertę komercyjnych placówek medycznych – mówi Marcin Fiedziukiewicz, Prezes Zarządu Kliniki.pl.

Patronat medialny nad imprezą objęły serwisy: MedInwestycje.pl oraz Medonet.pl

Przeczytaj również: