16 sierpnia 2022

Konferencje

III edycja Kongresu Menedżera Zdrowia | Wrocław | 22.09.2022

To już III edycja Kongresu Menedżera Zdrowia. W tym roku gospodarzem wydarzenia będzie Hotel Novotel Centrum Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 7. Konferencja odbędzie się 22 września w sprawdzonej formule sesji tematycznych, podczas których doświadczeni eksperci poruszą aktualne zagadnienia z zakresu zarządzania, prawa i finansowania w sektorze ochrony zdrowia.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa, na której firmy z branży medycznej zaprezentują innowacyjne rozwiązania z obszaru m.in. wyposażenia podmiotów leczniczych, optymalizacji kosztów i efektywnego zarządzania, rozwiązań informatycznych, poprawy jakości obsługi pacjenta oraz bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Do udziału w Kongresie zaproszeni są przedstawiciele kadr zarządzających placówek medycznych bez względu na wielkość podmiotu i charakter działalności.

Celem wydarzenia jest przekazanie aktualnej wiedzy z zakresu zarządzania podmiotami leczniczymi oraz promowanie sprawdzonych rozwiązań poprawiających efektywność pracy w polskim sektorze ochrony zdrowia.

Pełny program dostępny jest pod adresem: https://mcbkonferencje.pl/files/Program_KMZ_III_2022.pdf 

Szczegóły wydarzenia są dostępne pod adresem: https://mcbkonferencje.pl/konferencje;4;200;1 

Przeczytaj również: