30 listopada 2023

Konferencje

Forum Menedżerów Służby Zdrowia – Unikalna konferencja dla zarządzających podmiotami leczniczymi!

Zapraszamy na wyjątkową konferencję, która odbędzie się 14 grudnia 2023 roku w Lublinie. Forum Menedżerów Służby Zdrowia to niezwykła okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zwiększenia efektywności zarządzania placówkami medycznymi. 

Forum Menedżerów Służby Zdrowia to event, gdzie eksperci, menedżerowie oraz praktycy z branży medycznej spotkają się, aby dzielić się swoimi doświadczeniami w zarządzaniu podmiotami leczniczymi. Tematyka konferencji obejmuje m.in. strategie zarządzania, technologie informatyczne w służbie zdrowia, efektywność kosztowa oraz innowacje w opiece nad pacjentem.

Dodatkową atrakcją będzie część wystawowa, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i usługami dostępnymi na rynku. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i znalezienia partnerów, którzy pomogą w rozwoju Twojej placówki medycznej.

19 grudnia organizujemy Forum w wersji online. Jest to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy dla osób, które nie mogły wziąć udziału w Lublinie. Podczas tego spotkania omówimy najważniejsze kwestie dot. zarządzania podmiotem leczniczym z zakresu prawa oraz obsługi pacjenta.

Rejestracja na oba wydarzenia jest już otwarta. Zapisy są dostępne pod adresem: https://www.fmsz.com.pl/.

Przeczytaj również: