22 stycznia 2021

Konferencje

Szpitale i obiekty służby zdrowia 2021 v.4 | ONLINE | 27.01.2021

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji ON-LINE (SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021) w temacie zarządzania i bezpiecznego prowadzenia inwestycji medycznych podczas Covid19, a także nowych wymagań jakie staną przed projektantami i wykonawcami obiektów medycznych. Konferencja odbędzie się w dniu 27 stycznia 2021 o godz. 10.00.

Skuteczne zarządzanie projektem i  infrastrukturą techniczną ma kolosalne znaczenie w globalnym spojrzeniu na szpital czy placówkę medyczną i bez sprawnego działania tzw. pionu technicznego niemożliwe jest efektywne funkcjonowanie obiektu medycznego. Pandemia każe także podejść inaczej do wcześniej stosowanych założeń i rozwiązań. Poruszymy w jednym czasie i miejscu szereg zagadnień  z jakim wyzwaniem wiąże się budowa lub modernizacja obiektu medycznego na przykładzie kilku wybranych inwestycji szpitalnych. Pokażemy również kilka rozwiązań, które na trwałe wpiszą się w realizację inwestycji w przyszłości, gdzie o efekcie końcowym oprócz współpracy architektów i personelu medycznego oraz ich wykonawców dużą rolę bardziej niż kiedykolwiek odgrywać będą kwestie bezpieczeństwa mające wpływ na sprawne funkcjonowanie szpitala i placówki medycznej.

Nie zabraknie też tematów w obszarze zagadnień związanych z:

  • Rolą infrastruktury technicznej
  • Rolą aparatury medycznej,
  • Bezpieczeństwem sanitarnym i epidemiologicznym
  • Wyposażanem obiektów ochrony zdrowia w dobie pandemii "koronawirusa"

Konferencję poprowadzą doświadczeni prelegenci i goście specjalni wydarzenia, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, pomocnym w realizacji coraz bardziej wymagających projektów medycznych i ich przystosowania do zmieniających się warunków epidemiologicznych. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny, wymagania sanitarne i techniczne oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań również w kontekście podwyższonych wymogów epidemiologicznych.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie Organizatora:

Linkhttps://dndkonferencje.clickmeeting.com/633713668/register

Termin: 27 stycznia 2021 o godz. 10.00. Spotkanie on-line

Przeczytaj również: