1 lipca 2020

Konferencje

Międzynarodowy Salon Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo | Sosnowiec | 23-24 października 2020

CAREexpo to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, a także do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami w zakresie opieki medycznej krótko i długoterminowej. W ramach salonu zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane ze sprzętem i pomocami medycznymi. 

 

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: 

Szanowni Państwo,

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie żółtej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia zdecydowaliśmy o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo i Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo na 28-29 maja 2021 roku.

 

Dlaczego warto Uczestniczyć w CAREexpo?

  • najnowsze osiągnięcia w branży 
  • strefy seminaryjno- warsztatowe
  • specjalne strefy pokazowe
  • ścisła współpraca z partnerami, instytucjami i mediami branżowymi
  • bogaty program wydarzeń towarzyszących
  • lokalizacja w centrum największej aglomeracji

Do odwiedzenia CAREexpo zapraszamy:

Specjalistów z służby zdrowia, opieki oraz profilaktyki zdrowotnej, w tym m. in. pielęgniarki, opiekunki, lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków, pracowników socjalnych, terapeutów zajęciowych, asystentów osób starszych, a także właścicieli oraz osoby zarządzające szpitalami, ośrodkami zdrowia, przychodniami, domami opieki krótko i długoterminowej, domami pomocy społecznej, zakładami opiekuńczo – leczniczymi i sanatoriami. Jak również pracowników organizacji, stowarzyszeń i fundacji z branży oraz same osoby zainteresowane tematyką.

Serdecznie zapraszamy!

Salon CAREexpo odbędzie się w ramach REHexpo 2020 Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ CAREexpo 2020 !

 

Miejsce:

Centrum Targowo - Konferencyjne

Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

 

Przeczytaj również: