26 lutego 2020

Konferencje

MEDYCY W SOCIAL MEDIACH | WARSZAWA | 17 PAŹDZIERNIKA

17 października tego roku w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy zostanie zorganizowana konferencja z zakresu mediów społecznościowych dla lekarzy młodego pokolenia, jak i studentów medycyny. 

W dzisiejszych czasach możliwość doskonalenia i poszerzania swoich kompetencji, dzięki portalom społecznościowym jest ogromna. Dają  one perspektywy , które mogą pomóc w projektowaniu własnej przyszłości, ale i zaszkodzić. Dlatego tak ważne jest profesjonalne podejście do tematu i próba zrozumienia, jak prawidłowo powinno się z nimi obchodzić. 

 „Medycy w social mediach” to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w środowisku studentów medycyny i młodych lekarzy. Organizatorem jest Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Oddział Warszawa.  

Celem konferencji jest pokazanie jak ważne jest w dzisiejszych czasach profesjonalne korzystanie z mediów społecznościowych przez przedstawicieli zawodów medycznych. 

Poruszone zostaną tematy szerzenia wiedzy medycznej i umiejętnego budowania wizerunku lekarza w Internecie. Pojawią się także zagadnienia prawne związane z obecnością medyków w mediach społecznościowych oraz zostaną zaprezentowane nowe możliwości rozwoju kariery naukowej z wykorzystaniem tychże mediów. W gronie uczestników konferencji znajdzie się przeszło 200 studentów i młodych lekarzy, którzy chętnie pogłębiają swoją wiedzę i szukają ciągle jej nowych źródeł.  

Wśród gości i prelegentów znajdą się między innymi znane blogerki medyczne jak Mama i stetoskop czy Instalekarz.

Relację z konferencji będzie prowadzić para z profilu @whitecoatcouple

Spotkanie odbędzie się: na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Auli A Centrum Dydaktycznego, przy ulicy Trojdena 2a.

Fanpage: https://www.facebook.com/IFMSAwarszawa/

Instagram: https://www.instagram.com/ifmsa_poland_warsaw/

Zapraszamy wszystkich do udziału.

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przeczytaj również: