11 lutego 2019

Konferencje

IT w Służbie Zdrowia | Wrocław | 20.03.2019

IT w Służbie Zdrowia to konferencja, której celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Podczas wydarzenia wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty oraz wdrożyć EDM. Wykłady merytoryczne poprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

To wydarzenie bezpłatne, skierowane m.in. do przedstawicieli sektora ochrony zdrowia, w tym wyższej i średniej kadry zarządzającej, specjalistów ds. rozwoju IT i ds. innowacyjności, informatyków, kierowników Działów Zamówień oraz przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia.

Konferencja odbędzie się 20 marca o godz. 9:00 w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. Tematy, jakie zostaną poruszone przez prelegentów na spotkaniu to, m.in.: RODO, ochrona danych osobowych pacjentów, e-rejestracja oraz dokumentacja medyczna.

Zainteresowane konferencją osoby muszą jedynie wypełnić formularz rejestracji, który znajduje się na stronie internetowej: https://gigacon.org/event/sluzba_wro_19/

Przeczytaj również: