14 sierpnia 2018

Konferencje

Forum Menadżerów Służby Zdrowia | Częstochowa | 20 września 2018 r.

20 września 2018 roku, w Częstochowie, w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym, ul. Wały Dwernickiego 117/121 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Podczas konferencji, eksperci prowadzący prelekcje omówią zagadnienia związane z szeroko pojętym rozwojem i dostosowaniem do obecnie panujących przepisów oraz standardów w placówkach medycznych. Ponadto głównym założeniem tego cyklicznego wydarzenia jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób zarządzających podmiotami leczniczymi w dziedzinach zarządzania, finansowania, ochrony wizerunku czy też marketingu.

Podczas konferencji, eksperci prowadzący prelekcje omówią zagadnienia związane bezpośrednio z prowadzeniem placówki medycznej. Głównym założeniem Forum jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób zarządzających podmiotami leczniczymi w dziedzinach prawa, finansowania, ochrony wizerunku czy też marketingu.

Forum Menadżerów Służby Zdrowia - Częstochowa 2018


Forum Menadżerów Służby Zdrowia jest nie tylko wydarzeniem gwarantującym potężną dawkę wiedzy, ale przede wszystkim spotkaniem liderów rynku medycznego. Uczestnicy Forum, mają możliwość zapoznania się z ofertą partnerów konferencji obecnych w części wystawowej, których usługi i rozwiązania podnoszą standardy funkcjonowania placówek medycznych. 

Uczestnicy Forum Menadżerów Służby Zdrowia mają możliwość nie tylko pogłębienia swojej wiedzy, ale również zdobędą nowe kontakty biznesowe.

Udział w wydarzeniu gwarantuje:

  • Wiedzę, która ułatwi codzienną pracę
  • Innowacyjne rozwiązania w podmiotach medycznych
  • Umiejętności marketingowe pozwalające na zostanie liderem rynku
  • Kontakty biznesowe zapewniające rozwój na każdej płaszczyźnie 
  • Wymianę doświadczeń z ekspertami

Data:

20.09.2018

Lokalizacja: 

Częstochowa,

Częstochowski Park Przemysłowo - Technologiczny 

ul. Wały Dwernickiego 117/121

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem: 506-421-408

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również: