18 stycznia 2024

Konferencje

Przed nami dwie kolejne konferencje z cyklu Forum Menedżerów Służby Zdrowia

Już niebawem odbędą się dwie wyjątkowe konferencje z cyklu Forum Menedżerów Służby Zdrowia, które wyróżniają się atrakcyjnymi tematami i wysoko wykwalifikowanymi prelegentami. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 lutego 2024 roku w Białymstoku, natomiast drugie zaplanowano na 14 marca 2024 roku w Bydgoszczy. Organizatorem tych wydarzeń jest Mazowieckie Centrum Biznesowe.

22.02.2024 - Białystok: Efektywne Zarządzanie Placówką Medyczną i Współpraca z NFZ

Pierwsza konferencja skupi się na kluczowych aspektach związanych z zarządzaniem placówką medyczną. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie i zgodnie z przepisami prowadzić instytucję medyczną, jak zoptymalizować obsługę pacjentów oraz jak skutecznie współpracować z Narodowym Funduszem Zdrowia. Prelegenci to eksperci z dziedziny zarządzania służbą zdrowia, a omawiane tematy obejmą także innowacje w obszarze medycznym oraz najnowsze trendy w zarządzaniu placówkami zdrowotnymi.

14.03.2024 - Bydgoszcz: Marketing Medyczny, Prawa Pacjenta i Finanse w Podmiotach Leczniczych

Druga konferencja przeniesie uczestników do Bydgoszczy, gdzie skupimy się na zagadnieniach związanych z marketingiem medycznym, prawami pacjenta oraz aspektami finansowymi w podmiotach leczniczych. Specjaliści z tych dziedzin podzielą się swoją wiedzą na temat skutecznych strategii marketingowych w sektorze zdrowia, aktualnych regulacji prawnych dotyczących pacjentów oraz kluczowych kwestii związanych z dokumentacją medyczną i podatkami w placówkach medycznych.

Obie konferencje odbędą się w formule jednodniowej, z podziałem na ścieżki tematyczne, co pozwoli uczestnikom wybrać interesujące ich obszary do pogłębienia wiedzy. To idealna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów zawodowych i zdobycia najświeższych informacji ze świata zarządzania służbą zdrowia.

Szczegóły oraz rejestracja dostępne na stronie internetowej organizatora: www.fmsz.com.pl. 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych prestiżowych wydarzeniach, które zapewnią solidną dawkę wiedzy oraz inspiracji dla wszystkich, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie zarządzania służbą zdrowia. Do zobaczenia na Forum Menedżerów Służby Zdrowia!

Przeczytaj również: