22 lutego 2021

Konferencje

Reha Trade Show 2021 | Warszawa | 25.05.2021

REHA TRADE SHOW 2021 jest gwarancją merytorycznego omówienia najważniejszych zagadnień branży – rozwoju technik rehabilitacyjnych, usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych oraz światowych trendów. II edycja eventu odbędzie się 25 maja 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

REHA TRADE SHOW 2021 to:

  1. REHA Management – panel przeznaczony dla kadry zarządzającej i przyszłych fizjoterapeutów. Poświęcony zostanie skutecznej i efektywnej sprzedaży, budowaniu wizerunku marki, pozyskiwaniu klientów oraz zarządzaniu brandem.
  2. Warsztaty REHA Practise – przeznaczone dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego. To praktyczne wykorzystanie wiedzy i pogłębienie jej dzięki wykładom.
  3.  Business Matching – czyli niepowtarzalna okazja do łączenia ze sobą przedstawicieli branży. Dzięki aplikacji mobilnej wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli w prosty sposób skomunikować się z tymi, którzy najbardziej odpowiadają ich modelowi biznesowemu. Nawiązywanie relacji nigdy nie było prostsze!
  4. Strefa Networkingowa – profesjonalni networkerzy pomogą w rozpoczęcie kontaktu w wybranej przez uczestnika branżowej specjalności. Dzięki temu uczestnicy już od pierwszych chwil wydarzenia mają pole do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących sektora rehabilitacji i fizjoterapii.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.

- Mateusz Wyciślik
- Bartłomiej Lubiatowski
- Paweł Marek
- Marcin Wikszemski
- Kamil Góra
- Tomasz Chomiuk
- Krzysztof Cygoń
- Krzysztof Pakulec
- Jacek Czarnek

REHA TRADE SHOW to JEDYNE targi rehabilitacji B2B w Warszawie. Taka okazja do wyprzedzenia konkurencji i zbudowania swojej pozycji w branży może się nie powtórzyć! Czas zawalczyć o dynamikę sektora rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznego. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój.

25 maja 2021
PGE Narodowy
Warszawa

Przeczytaj również: