1 lipca 2020

Konferencje

Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo | Sosnowiec | 23-24 października 2020

REHexpo to możliwość integracji środowisk związanych z rehabilitacją oraz wymiany informacji na temat nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, medycyny sportowej, a także lecznictwa uzdrowiskowego. Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży. 

Nasze motto: Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

 

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: 

Szanowni Państwo,

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie żółtej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia zdecydowaliśmy o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo i Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo na 28-29 maja 2021 roku.

 

Dlaczego warto Uczestniczyć w REHexpo?

  • najnowsze osiągnięcia w branży 
  • strefy seminaryjno- warsztatowe
  • specjalne strefy pokazowe
  • ścisła współpraca z partnerami, instytucjami i mediami branżowymi
  • bogaty program wydarzeń towarzyszących
  • lokalizacja w centrum największej aglomeracji

Podczas Targów odbędą się:

  • II Ogólnopolska Konferencja Popularno – Naukowa pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy - Fizjoterapia i aktywność zdrowotna", AWF KATOWICE
  • Seminarium pt.: „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny- współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu”, ANGITIA

Do odwiedzenia REHexpo zapraszamy:

Fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, ortotyków, masażystów, trenerów personalnych i dietetyków, a także inżynierów związanych z dziedzinami medycyny; właścicieli oraz osoby zarządzające gabinetami i placówkami rehabilitacyjnymi, szpitalami, ośrodkami zdrowia oraz lecznictwa uzdrowiskowego; kadrę naukową oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw; pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji, szkół i ośrodków specjalnych; osoby niepełnosprawne i ich opiekunów.

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

Podczas REHexpo 2020 odbędzie się również:

Międzynarodowy Salon Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo

Miejsce:

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

 

Przeczytaj również: