13 lutego 2020

Inwestycje

I edycja Akademii Managera Ochrony Zdrowia | Warszawa | 15 maja

15 maja 2020 r. w Warszawie odbędzie się I edycja konferencji szkoleniowej Akademia Managera Ochrony Zdrowia. 

Wydarzenia dedykowanego dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia, zarówno publicznymi, jak i prywatnymi.

Zarządzanie współczesną placówką medyczną – w dobie dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych, rosnących wymagań pacjentów oraz rozwijających się nowoczesnych technologii medycznych – staje się coraz większym wyzwaniem. Skuteczny marketing, wysoka jakość obsługi pacjentów, przestrzeganie prawa, wdrażanie innowacji technologicznych – to tylko kilka obszarów, z którymi dyrektorzy i managerowie mierzą się na co dzień.

Specjalistyczną i kompleksową wiedzę z zakresu najbardziej aktualnych zagadnień dotyczących zarządzania placówką leczniczą zyskać będzie można podczas konferencji szkoleniowej Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się w piątek 15 maja 2020 r. w Warszawie (centrum szkoleniowo-konferencyjne Szawa Conference, ul. Jutrzenki 137).

W ramach konferencji zaplanowanych jest szereg wykładów i warsztatów prowadzonych m.in. przez specjalistów do spraw zarządzania placówkami medycznymi, prawników, ekspertów z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Gościem specjalnym będzie ekspert reprezentujący Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). Wystąpienia nie będą jedynie teorią – prelegenci opowiedzą o konkretnych sytuacjach i rozwiązaniach, przedstawią inspirujące case studies oraz sposoby na wykorzystanie wiedzy w praktyce. 

akademia

Uczestnicy Akademii Managera Ochrony Zdrowia  poznają m.in. skuteczne strategie marketingowe, dowiedzą się jak usprawnić jakość obsługi pacjentów oraz jakie ryzyka prawne związane są z funkcjonowaniem placówki. Nie zabraknie tematów związanych z mediami społecznościowymi oraz poruszających zmiany związane z cyfryzacją ochrony zdrowia czekają branżę medyczną w 2020 r. 

Wystąpienia na scenie uzupełnione będą o możliwość pogłębienia wiedzy w ramach indywidualnych rozmów ze specjalistami z różnych branż, którzy będą dyżurować w trakcie całej konferencji w sferze ekspertów. 

Organizatorem konferencji jest firma Medidesk, która opracowała i wdrożyła innowacyjną na polskim rynku aplikację, służącą do zarządzania zgłoszeniami pacjentów oraz monitorowania wskaźników biznesowych i marketingowych w placówkach medycznych. Firma specjalizuje się również w szkoleniach dla menedżerów i pracowników rejestracji placówek medycznych. 

Więcej informacji o konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.amoz.edu.pl

 

Przeczytaj również: