4 lutego 2021

Konferencje

Forum Menadżerów Służby Zdrowia | ONLINE | 16.02.2021

Już 16 lutego 2021 odbędzie się online konferencja Forum Menadżerów Służby Zdrowia! Jest to unikalny projekt konferencji szkoleniowych, będący odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek usług medycznych.

Zestawienie tematyczne jest efektem stale prowadzonych badań i ankiet wśród menadżerów ochrony zdrowia oraz pracy niezwykle doświadczonych w branży medycznej prelegentów. W programie wydarzeń znajdują się najbardziej aktualne i wzbudzające największe zainteresowanie tematy m. in. z zakresu prawa i kompetencji menadżerskich.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób, które uczestniczą w procesie zarządzania podmiotem medycznym (menedżerowie, dyrektorzy, właściciele, kierownicy).

Konferencja prowadzona przez wykwalifikowanych trenerów:

Aleksandra Laskowska
Trener Biznesu, konsultant. W 2013 roku ukończyła Akademię Trenerów Biznesu Grupy SET, a od początku 2014 roku systematycznie prowadzi szkolenia dla placówek medycznych z zakresu rozwoju kompetencji społecznych. Jej klientami są zarówno duże szpitale państwowe, prywatne kliniki jak i przychodnie rodzinne i specjalistyczne. Tematy szkoleniowe, które cieszą się największym zainteresowaniem dotyczą przede wszystkim profesjonalnej obsługi pacjenta poprzez pryzmat radzenia sobie z sytuacjami trudnymi w celu budowania wizerunku nowoczesnej placówki

Patrycja Krótka
Prawnik, specjalista ds. prawa medycznego w Kancelarii Cieciórski Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów medycznych oraz w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa medycznego. Wiedzę i kompetencje nabywała też w ramach zarządzania ryzykiem medycznym. Jej zainteresowania zawodowe obejmują ponadto problematykę prawa pracy oraz ochrony danych osobowych.

Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!

Oferowane szkolenie dostępne jest w formie kursu online realizowanego poprzez platformę Zoom, która umożliwia Państwu:
- udział w kursie prowadzonym w czasie rzeczywistym
- zapoznanie z materiałami opracowanymi przez trenera i udostępnianymi na ekranie w trakcie szkolenia
- zadawanie pytań

Udział w konferencji wiąże się z inwestycją 299 zł brutto za osobę.
W ramach niej zapewniamy:
- Materiały dydaktyczne opracowane przez trenera (wersja elektroniczna)
- Certyfikat imienny potwierdzający udział w szkoleniu
- Kontakt z trenerem po szkoleniu - mailowy lub telefoniczny
Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 533-163-882 oraz adresem e-mail: biuro@mcbkonferencje.pl.
Rejestracja możliwa jest pod adresem: http://mcbkonferencje.pl/konferencje;1;236;1


Zapraszamy!

Przeczytaj również: