12 kwietnia 2019

Konferencje

Forum Menadżerów Służby Zdrowia | Olsztyn | 25.04.2019

Szkolenia i konferencje są istotnym elementem zdobywania wiedzy, a także zapewniają większe możliwości związane z rozwojem osobistym oraz przedsiębiorstw. Uczestniczenie w nich pozwala zdobyć wiedzę, którą ciężko jest pozyskać z innych źródeł takich jak książki oraz Internet. Wynika to z tego, że prócz teorii, szkolenia dostarczają wiedzę praktyczną. Wykwalifikowany trener często opisuje cenne przykłady, a także zwraca uwagę na błędy, które można popełnić w trakcie pracy. Ponadto może pomóc w rozwiązaniu indywidualnych problemów wskazanych przez uczestników. 

Idealnym przykładem wydarzeń, które podnoszą kompetencje osób zarządzających podmiotami medycznymi są konferencje z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Podczas spotkania, eksperci prowadzący prelekcje omawiają zagadnienia związane bezpośrednio z prowadzeniem placówki medycznej. Głównym założeniem Forum jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób zarządzających placówkami leczniczymi w dziedzinach prawa, finansowania czy też kreowania wizerunku.

25 kwietnia 2019 roku, w Olsztynie, w Centrum Konferencyjnym Eranova, al. Obrońców Tobruku 3 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. 

Serdecznie zapraszamy!

Podczas konferencji, eksperci prowadzący prelekcje omówią zagadnienia związane bezpośrednio z prowadzeniem placówki medycznej. Głównym założeniem Forum jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób zarządzających podmiotami leczniczymi w dziedzinach prawa, finansowania, ochrony wizerunku czy też marketingu.

Udział w wydarzeniu gwarantuje:

  • Wedzę, która ułatwi codzienną pracę
  • Innowacyjne rozwiązania w podmiotach medycznych
  • Umiejętności marketingowe pozwalające na zostanie liderem rynku
  • Wymianę doświadczeń z ekspertami

Data:

25.04.2019

Lokalizacja: 

Olsztyn, Centrum Konferencyjne Eranova, al. Obrońców Tobruku 3, 

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem: 506-421-646 

Przeczytaj również: