11 września 2017

Inwestycje

Finał remontu w szpitalu im. Jonschera w Łodzi

Miejskie Centrum Medyczne im. Jonschera zakończyło właśnie remont oddziału wewnętrznego. Inwestycja została sfinansowana ze środków magistratu.  Dzięki modernizacji znacząco podniósł się standard opieki nad pacjentami.

Właśnie zakończona inwestycja to nie jedyne prace prowadzone w łódzkim szpitalu. W trakcie jest remont oddziału ratunkowego, o którego rozpoczęciu pisaliśmy na łamach medinwestycje.pl. Jego finał planowany jest na koniec roku. 

Obecnie sfinalizowana inwestycja obejmowała m.in. wymianę instalacji elektrycznej i wentylacyjnej oraz hydraulicznej. – Zależało nam, aby pacjenci mieli jak najlepsze warunki i to się udało – powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą Konrad Łukaszewski, dyrektor szpitala im. Jonschera – Bardzo duże słowa uznania trzeba skierować do personelu medycznego, który pracował tu w naprawdę trudnych warunkach, a teraz też odczuje zmianę na lepsze.

Dzięki inwestycji oddział chorób wewnętrznych spełnia teraz najwyższe standardy opieki i może rywalizować pod tym względem z innymi europejskimi placówkami. – Doskonałe warunki na pewno wpłyną na samopoczucie pacjentów, więc także na szybszy powrót do zdrowia, czego im serdecznie życzę – powiedziała prof. Ilona Kurnatowska, wojewódzki konsultant w dziedzinie chorób wewnętrznych, podczas uroczystego otwarcia oddziału. 

W skrócie: 

  • Miejskie Centrum Medyczne im. Jonschera zakończyło remont oddziału wewnętrznego
  • Inwestycja była sfinansowana ze środków magistratu
  • W szpitalu trwa remont oddziału ratunkowego
Źródło: Rynek zdrowia 

Przeczytaj również: