2 sierpnia 2019

Konferencje

EU-MED SUMMIT | Łódź | 24-25.09.2019

Inauguracyjne wydarzenie EU-MED Summit 2019 w Łodzi będzie poświęcone innowacjom oraz nowym możliwościom w ekosystemie ochrony zdrowia. Polska jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem farmaceutycznych i startupów biotechnologicznych. EU-MED Summit dąży do wspierania rozwoju innowacji w służbie zdrowia poprzez stymulowanie współpracy, możliwości biznesowych, inwestycji i wiedzy.

EU-MED Summit jest skierowana do międzynarodowej publiczności złożonej z pracowników służby zdrowia, badaczy, inwestorów, przedsiębiorców, entuzjastów i decydentów, którzy chętnie dzielą się i zdobywają wiedzę na temat najnowszych badań i innowacji w opiece zdrowotnej oraz naukach przyrodniczych. Tematy podczas konferencji będą obejmować: przyszłość opieki zdrowotnej, wyzwania i możliwości w medycynie cyfrowej, ochronę danych wrażliwych, skuteczne sposoby finansowania startupów, roboty w służbie zdrowia, oferty rządowe w celu wsparcia innowacji, marihuanę medyczną jako nowego gracza na rynku, marketing i branding dla startupów itd.

„Rozwój technologii medycznych w ostatnich latach przeszedł przez kolejny skok kwantowy… EU-MED Summit, nowe Biomed Polska Venture, postara się wykorzystać całą polską infrastrukturę i aktywa ludzkie by pomóc w przeniesieniu Polski do centrum globalnego ekosystemu Biomed” powiedział Tamir Pardo, prezes Shizim Group, były dyrektor wydziału Israeli Mossad i EU-MED Summit.

Program EU-MED Summit zaprezentuje coś dla każdego gracza i interesariusza w ekosystemie ochrony zdrowia. Jego dynamiczny format spotkania będzie obejmować duże możliwości nawiązywania kontaktów i B2B dla delegatów.

Aby zobaczyć program i uzyskać więcej informacji na temat szczytu, odwiedź stronę https://eu-med.kenes.com.

Bądź na bieżąco, śledząc EU-MED Summit w mediach społecznościowych, takich jak FacebookLinkedin oraz Twitter.  

Przeczytaj również: